+48 602 253 072 agencja@perfectimage.eu

Eventy online i hybrydowe

Eventy online doskonale nadają się do podkreślenia nowoczesności firmy oraz do dotarcia do jak największej liczby odbiorców. Wydarzenia organizujemy całkowicie online lub też w formie łączonej : event tradycyjny z transmisją online (tzw. event hybrydowy).

online straming

Scenariusz

wizualizacja

grafika

Profesjonalne studio

Oświetlenie, dźwięk i realizacja

Scenografia tradycyjna + wirtualna

Transmisja na www oraz kanały społecznościowe

Obsługa czatu, ankiet, konkursów online

Prowadzący, eksperci i goście

Postprodukcja: montaż, subskrypcję, tłumaczenie
statystyki

Koncepcja evenu

KONCEPCJA

We współpracy z klientem opracowujemy kreatywną formułę eventu online. Tworzymy scenariusz, wizualizację i koncepcję graficzną. Przygotowujemy landing page, system do zapraszania uczestników i rejestracji, głosowania i tłumaczenia online. Pracujemy nad kontentem: dobieramy prelegentów, moderatorów, przygotowujemy spot promocyjny eventu.

Konferencje streaming

REALIZACJA

Event online realizujemy w profesjonalnym studio lub we wskazanej przez Klienta lokalizacji. Greenscrean i greenbox pozwalają na wykreowanie spektakularnej scenografii w dowolnym miejscu. Transmisji ze studia obejmuje łączenie się zdalne z uczestnikami, projekcję i obsługę chatu, ankiet i Q&A, co angażuje gości do aktywnego udziału i współtworzenia eventu online.

Event postprodukcja

POSTPRODUKCJA

Cały event online jest nagrywany i może być umieszczony na dowolnej platformie. Klient otrzymuje podsumowania i statystyki zasięgu, wyświetleń i czasu oglądania. Do uczestników rozsyłane są podziękowania i materiały w wersji elektornicznej. Ciekawym rozwiązaniem jest również wysyłka materiałów i giftów w wersji tradycyjnej.